виготовимо, Виготовлення димарів, димоходів, встановлення, обслуговування, чищення, ДимарСпецПрогрес, каміни, вентиляція, сауни

ВИГОТОВЛЕННЯ ДИМАРІВ


Наша компанія виготовляє димарі та інші вироби з нержавіючої сталі, оцинковки, міді.

Компанія «Димохід Спец Прогрес» володіє власним виробництвом димарів. Сьогодні ми випускаємо повний асортимент комплектуючих для систем димовидалення котлів, печей та камінів.

Для виробництва димоходів використовують лише якісні матеріали. Це жаростійка нержавіюча сталь, легована титаном та нікелем. Вона характеризується гарною зварюваністю, низьким коефіцієнтом теплового розширення та відмінним опором корозії. При цьому сталь цілком доступна за ціною: це дозволяє нам зробити виробництво димарів порівняно недорогим та пропонувати відмінні ціни на готові вироби.

Переваги сталевих димоходів:

ідеальна геометрія;
якісна сталь;
надійне зварювання.
Все разом забезпечує:

простоту встановлення;
безпеку експлуатації;
великий термін служби;
привабливий зовнішній вигляд.
А ще наші димарі - це:

професійне встановлення;
гарантія і встановлення, і сам димар;
доступні ціни;
професійні консультації.
Якщо ви не готові вкладати справді великі гроші за іноземну в димар, наші з нержавіючої будуть для вас оптимальним варіантом. Виробництво димоходів із сталі в Україні нічим не відрізняється від такого у будь-якій європейській країні. Ми використовуємо таку ж сталь та такі ж технології зварювання.

Типи димоходів

Ми випускаємо одноконтурні (одностінні) та двоконтурні (двостінні) димарі.

Одноконтурний димар не має утеплення. Фактично це просто тонкостінна металева труба зі звареним швом та звуженням для монтажу. Таке просте рішення має як переваги, і недоліки.

Переваги

доступна ціна;
невеликий зовнішній переріз;
простота встановлення.
Двоконтурний димар складається з двох труб, між якими знаходиться шар теплоізоляційного матеріалу. Найчастіше використовують утеплювачі на основі мінеральної вати. Товщина шару утеплювача зазвичай дорівнює 25, 50 чи 100 мм. Компанії, які займаються виробництвом та продажем димоходів спеціального призначення, можуть випускати димоходи із шаром утеплювача завтовшки до 500 мм, але таке буває рідко.

Двостінні димарі дорожчі за одностінні, вони мають більший зовнішній переріз, і працювати з ними в цілому складніше, проте їх переваги повною мірою компенсують ці недоліки:

зовнішній контур залишається трохи теплим навіть за інтенсивного використання опалювального агрегату;
зазор між конструкціями з горючих матеріалів та зовнішнім контуром може бути меншим;
можливий зовнішній монтаж димаря;
обсяг конденсату в димарях з утепленням помітно менший.
Численні переваги двоконтурних систем роблять їх дедалі популярнішими Ми займаємося виробництвом сендвіч-труб для димоходів вже багато років і бачимо, що попит на них постійно зростає. Одностінні труби, навпаки, купують дедалі рідше і переважно для будівель тимчасового проживання.