чистимо, Виготовлення димарів, димоходів, встановлення, обслуговування, чищення, ДимарСпецПрогрес, каміни, вентиляція, сауни

ПРОЕКТУВАННЯ ДИМАРІВ


Проектування димоходів та вентиляційних систем для вашого будинку, дачі, квартири, офісу та інших приміщень.

Під час проектування слід визначити основні вимоги до конструкції димоходу.

Для цього потрібно знати:

  • розташування котла;
  • вид палива;
  • систему видалення продуктів згоряння;
  • потужність та інші параметри роботи котла;
  • висоту, діаметр або переріз димаря.

Найчастіше на етапі проектування закладають димарі у внутрішньобудинкових перегородках, що мають товщину 40 см або 1 1/2 цегли. При такій товщині перегородок димар для сучасних опалювальних котлів з діаметром газовідвідних труб 150-250 мм встановити практично неможливо, враховуючи, що димова труба може бути утеплена.

Гази, що відходять, проходячи по димоходу, можуть остигати і конденсуватися у вигляді води на стінках. Це відбувається через відносно низьку температуру відпрацьованих газів. Оскільки цегла - дуже гігроскопічний матеріал, він вбирає основний об'єм конденсату. Почергове замерзання та розморожування здатне зруйнувати навіть найякіснішу цегляну кладку. Саме з цієї причини не варто робити димар у цегляній кладці. Але якщо розміщення димаря в цегляній стіні необхідно, слід використовувати вкладні нержавіючі димові труби.
Гладка поверхня стін таких димарів є великою перевагою. Вона забезпечує мінімум тертя відхідних газів об стінки димових труб.