послуги, Виготовлення димарів, димоходів, встановлення, обслуговування, чищення, ДимарСпецПрогрес, каміни, вентиляція, сауни

ПОСЛУГИ


ПРОЕКТУВАННЯ ДИМОХОДІВ

ВИГОТОВЛЕННЯ ДИМОХОДІВ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДИМОХОДІВ

ЧИЩЕННЯ ДИМОХОДІВ


Всі послуги Димохід Спец Прогрес
не утеплені димарі з нержавіючої, оцинкованої сталей;
утеплені димарі з нержавіючої сталі;
у кожухах із нержавіючої, оцинкованої сталей, поранила, міді;
металеві димарі;
флюгери, димозбірники, димососи, дефлектори;
повітроводи промислові та приватні;
відливи з нержавіючої сталі та оцинкування;
вироби на замовлення;
проектування димоходів та вентиляційних систем;
монтаж димоходів та вентиляційних систем;
монтаж камінів, казанів, печей, барбекю;
очищення димоходів, вентиляційних каналів, печей;
виготовлення та монтаж саун під ключ.
Наші утеплені труби мають утеплювач 5 см, а значить краще оберігають труби від холоду та перегріву, покращується тяга. Наші труби не мають дека.

Дека – металеве кільце, що з'єднує внутрішню та зовнішню трубу, є шкідливим елементом димоходу, і ніяких, крім декоративних функцій не несе.

Дека є температурним мостом між внутрішньою та зовнішньою трубою, на якій утворюється точка роси, конденсат (якщо димохід зовні), або нагріву (якщо димохід усередині).

У зовнішньому димарі краплі вологи потрапляють на утеплювач, який незабаром повністю намокає, що призводить до промерзання чи гниття внутрішньої труби.
У внутрішньому димарі внутрішня труба, за допомогою дека, нагріває зовнішню, далі нагрівається димохідна шахта, що може призвести до пожежі.

Запорука довговічності димаря:
марка металу
товщина полотна
товщина утеплювача
кваліфікований монтаж
Якщо ви хочете купити димар, то компанія ДМ Прогрес, безумовно, найкращий вибір. Ми пропонуємо тільки найвищу якість продукції - надійні матеріали, ідеальну якість виготовлення, індивідуальне проектування, а також встановлення, монтаж та обслуговування димоходів.

Ми виготовляємо димарі для камінів, лазень, саун, газових котлів та котелень. Наші димарі виготовляються із високоякісної нержавіючої сталі з можливим утепленням кожухами.

Також ми пропонуємо профілактику та чистку димоходів, яку вкрай бажано проводити для запобігання пожежонебезпечній ситуації, 1-2 рази на рік.